GELENEKSEL REÇELLER

 

Reçel çeşitleri dünyanın pek çok noktasında sık sık tüketiliyor olsa da Türk kültüründeki yeri çok daha özeldir. Yöresel meyvelerle ve geleneksel yöntemler ile eski yıllarda üretilen reçellerin lezzetini arıyorsanız Karadeniz Sepeti’nin sunduğu ürünler tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verir.

Şekersiz reçel ve organik reçel tüketenlerin vazgeçilmez adreslerinden olan Karadeniz Sepeti’nde sayısız çeşidi kolayca bulabilirsiniz. Byonay gibi tanınmış markaların geleneksel reçel çeşitleri en uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

 

Katkısız Reçel Hayal Değil

Reçel, tatlı lezzetinden ötürü pek çok kişi tarafından sağlıksız sanılıyor. Ancak şekersiz, koruyucusuz ve katkısız reçel çeşitleri de üretiliyor. Karadeniz Sepeti ise sizlere sunduğu ürünlerin öncelikle içeriklerine dikkat ediyor. Seçenekler arasındaki tüm reçel çeşitleri yüksek meyve oranı ile dikkat çekiyor. Byonay markalı reçellerin hiçbirinde katkı maddesi, renklendirici, koruyucu ya da glikoz gibi zararlı içerikler de bulunmuyor. Tüm bu avantajlar ile birlikte mandalina, kivi, süt ve yaban mersini (likapa) reçeli sipariş vermeniz mümkün. Bu ürünleri 7’den 70’e ailece güven içinde tüketebilirsiniz.

 

Besleyici Yaban Mersini Reçeli

Yaban mersini pek çok hastalığa iyi gelen meyveler arasında yer alıyor. Bu meyve tamamen doğal içerikler ile bir araya geldiğinde ise hem lezzetli hem de sağlıklı bir reçel ortaya çıkıyor. Çocuklarınıza yaban mersini reçelli kekler ile lezzet şöleni sunabilir ya da sabah kahvaltılarına benzersiz bir tat katabilirsiniz. Reçel kültürünü farklı bir tat ile deneyimlemek isterseniz süt reçeli tam da size göre. Rize yaylalarında tamamen doğal otlarla beslenen ineklerin sütünden elde edilen süt reçeli, özellikle karamel tadını sevenler tarafından çokça tercih ediliyor. 

Süt reçelini kek ve pasta gibi tatlılara sos olarak kullanabilir ya da sabah kahvaltılarında ekmek eşliğinde tüketebilirsiniz. Karadeniz Sepeti’nin güvenli ödeme yöntemleri ile hemen sipariş vererek süt reçelinin benzersiz tadı ile tanışabilirsiniz.  

 

Ekşi Tatlardan Vazgeçemeyenlere Mandalina Reçeli

C vitamini deposu olan mandalina, reçel üreticilerinin de en sevdiği meyvelerden biri. Tatlı ve ekşi tadı bir arada sunan bu meyvenin reçelini tüketmek istediğinizde ise Byonay etiketini taşıyan çeşitlere güvenebilirsiniz. Rize’nin mandalina bahçelerinden sofranıza gelen bu lezzet sayesinde gerçek mandalina tadını da damağınızda hissetmeniz mümkün. Ekşi lezzetler arasında kivi reçeli de bir hayli öne çıkıyor. Yüksek oranda C vitamini içeren kiviyi çocuklarınıza meyve olarak yedirmekte zorlanıyorsanız reçel ürünlerinden destek alabilirsiniz.

Karadeniz Sepeti’nde yer alan tüm reçelleri katkısız ve koruyucusuz içeriklere sahip olduğu için kapağını açtıktan 15 gün sonra tüketmeniz gerekir. 

 

%45 oranında gerçek meyve formülü ile hazırlanan Byonay reçelleri 380 gramlık kavanozlar halinde sizlere sunuluyor. Tüm siparişleriniz Karadeniz Sepeti’nin özenle hazırlanmış paketleri ile Türkiye’nin tüm köşelerine kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaşıyor. Uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme yöntemleri ile hemen siparişi verebilir ve Karadeniz’in yöresel lezzetlerini sofranıza getirebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR