₺359,00 KDV Dahil
₺385,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
₺239,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
₺240,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
1

 

Kahvaltı öğününün Türk kültüründe çok özel bir konumu var. Her yörede farklı bir kahvaltı rutini yaşansa da peynir çeşitleri tüm mutfakların olmazsa olmaz unsurlar arasında yer alır.

Hatta peynirsiz bir kahvaltı Türkiye’nin hiçbir yöresinde bulunmaz. Karadeniz Sepeti ise bu yöresel peynirleri sizler için bir araya getirerek kendinize ve sevdiklerinize unutulmaz kahvaltı sofraları kurmanıza katkı sunar.

Örneğin, muhlamalık peynir arıyorsanız tel peynir, kolot peyniri ve uzayan peynir çeşitlerini tercih edebilir ya da Kars kaşarı ve Trakya kaşarı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Köy peynir ürünlerinden katkısız peynir çeşitlerine kadar pek çok yöresel lezzet uygun fiyatlarla Karadeniz Sepeti’nde sizi bekliyor.

 

Muhlama Peyniri Karadeniz Sepeti’nden Alınır

 

Muhlama ve kuymak Karadeniz kahvaltılarının demirbaş lezzetlerinden biridir.

İyi yapılmış bir kuymağın ya da muhlamanın yolu ise kesinlikle kaliteli peynirden geçer. Peynir seçimini doğru yaptığınız takdirde kuymak lezzetiniz ile hafızalara kazınabilirsiniz. Rize Tel Peyniri ve Rize Kolot Peyniri hem muhlama hem de kuymak için doğru seçim olacaktır. Her iki çeşit de kuymak peyniri olarak bilinir. Karadeniz Sepeti, bu bölgede yetişen ve yeşil yaylalarda otlayan mutlu ineklerin sütlerinden elde edilen Rize Kolot Peyniri’ni size oldukça uygun fiyatlar ile sunuyor. Kaymakları alınan bu sütlerden mayalanan kolot peynirini dilerseniz pişirmeden, olduğu gibi tüketmeniz de mümkün.

 

Eskimeyen Lezzet Kaşar Peyniri

 

Kaşar peyniri yalnızca kahvaltıda değil, pek çok yemeğin süslemesinde ve içeriğinde kendine yer bulan çeşitlerindendir. Lezzetli tostlar da ancak iyi bir kaşar peyniri ile elde edilebilir. 

Türkiye'nin iki uç noktasında kaşar peynirinin en iyi örnekleri üretilmektedir. Trakya ve Kars kaşarı olarak tüm dünyada ün salan bu çeşitleri yarım ve 1 kiloluk paket içerikleriyle Karadeniz Sepeti’nde bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Kars kaşarının lezzet sırrı bu bölgenin bitki örtüsünde gizlidir. Kışın kar sularının besleyici içeriği ile doyan toprak sayısız ot yetiştirir ve inek gibi büyükbaş hayvanlar da bu zengin menü ile beslenir. Doğal beslenen bu hayvanların sütünden elde edilen doğal Kars Kaşarı bu sayede ün salmayı başarmıştır. Dilerseniz Rize Kaşarı çeşitlerini de Karadeniz Sepeti’nde bulabilirsiniz.

 

Güvenilir Organik Peynir Lezzetleri

 

Karadeniz Sepeti, yöresel peynir ürünlerini oldukça titiz bir seçim sürecinin ardından sizlere sunuyor. Özellikle doğal peynir tüketmeyi tercih edenlerden tam puan alan Yayla Peyniri seçenekler arasında bir hayli öne çıkıyor. %100 doğal içeriğe sahip olan bu özel peynire 1 kg’lık büyük paketler halinde sahip olabilirsiniz. Yayla peyniri yumuşak ve lezzetli börekler yapmak için oldukça ideal bir çeşittir. Damak zevkiniz nasıl olursa olsun Karadeniz bölgesine ait olan pek çok peynire uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Karadeniz Sepeti’nin güvenli ödeme yöntemlerinden faydalanarak hemen sipariş verebilir ve hızlı teslimat hizmetinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR