S I K Ç A   S O R U L A N   S O R U L A R

 

Neden karadenizsepeti.com’dan Sipariş Vereyim?

 Çünkü biz karadenizsepeti.com olarak en iyisini en doğalını kaynağından alıp kapınıza getiriyoruz.  Marketlerde harcadığınız uzun zamanlar size kalıyor.

Karadenizsepeti.com’a güvenebilir miyim?

Karadenizsepeti.com olarak güvenliğiniz dolayısıyla güvenliğimiz olmazsa olmazımız. Sitemizde kullandığımız SSL (Secure Sockets Layer) Sertifikası sayesinde kredi kartı gibi önemli bilgileriniz tarafımızca görülemez, kopyalanamaz, kullanılamaz. Alışverişlerinizi sitemizden güvenle yapabilirsiniz.

Ürünleri nereden tedarik ediyorsunuz?

Karadenizsepeti.com’un bir ayağı da kalbi gibi hep Karadeniz’de. Yörenin farklı noktalarındaki özverili üreticiler, el emeği yapan zanaatkarlar, mis gibi çaylar yapan fabrikalar tedarikçilerimizin arasında.

Süt ürünlerinin kargolamasını nasıl yapıyorsunuz?

Ürünleriniz türüne göre vakumlanarak ya da saklama kabı kullanılarak ambalajlanır, zarar görmeyecek şekilde kolilenir. Kolilerin içine( Mevsime bağlı olarak) buz  kalıpları konularak serin kalması sağlanır.

Süt ürünleri siparişimi tüketmeden önce ne yapmalıyım?

Süt ürünleri ambalajlarınızı açmadan önce 2-3 saat soğutucuda bekletmenizi öneririz.

Siparişlerde Kargo ücreti var mı?

Siparişiniz ne kadar olursa olsun (Kargo ile gönderilemeyecek çok büyük hacimli ürünler hariç) avantajlı kargo anlaşmamız sayesinde sabit ve uygun bir kargo fiyatı ile tarafınıza sevk edilir. Kargo fiyatını sipariş aşamasında görebilirsiniz. Ayrıca sepet tutarınız 200 TL'yi geçerse ve yararlandığınız farklı bir kampanya yoksa kargo ödemezsiniz. 

Siparişlerim kaç günde gelir?

Siparişleriniz eğer özel üretim gerektiren bir ürünse üretiminin bittiği tarihten itibaren değilse sipariş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde kargoya verilir, bulunduğunuz şehre göre 1-3  iş günü içerisinde sevk edilir.  Perşembe ve Cuma günleri vereceğiniz süt ürünleri siparişleri memnuniyetiniz açısından Cumartesi veya Pazartesi günü sevk edilir. 

Siparişimi iade edebilir miyim?

Evet, karadenizsepeti.com’dan verdiğiniz siparişleri ‘’ Mesafeli Satış Sözleşmesi ve iade şartları’’ Çerçevesinde iade edebilirsiniz.

Karadenizsepeti.com’a önerilerde bulunabilir miyim?

Tabii. Sitemizi geliştirirken bize yol gösterecek fikirlerinizi aşağıdaki form üzerinden tarafımıza gönderebilirsiniz. https://www.karadenizsepeti.com/Form/karadenizsepeticom-da-baska-ne-olsun-10

Karadenizsepeti.com’un tedarikçisi olabilir miyim?

Elbette. Tedarikçi ağımızın genişletilmesi bizi de çok mutlu eder. Aşağıdaki Formu doldurarak başvuru yapabilir, başvurunuzun onaylanmasından sonra tedarikçilerimiz arasına katılabilirsiniz.

https://www.karadenizsepeti.com/Form/tedarikci-basvurusu-8

Karadenizsepeti.com’daki indirimlerden, kampanyalardan nasıl haberdar olurum?

Sitemizde sürekli güncel kampanyalar, kişiye özel indirimler, hediye çeki tanımlamaları yapılacaktır.  Bu kampanyalardan tarafınıza iletilen mail bültenleri inceleyerek ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR