₺875,00 KDV Dahil
₺1.000,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
₺215,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
₺589,00 KDV Dahil
₺700,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
1

TEREYAĞLARI

 

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan tereyağı, kimi zaman kahvaltı sofralarını taçlandırarak bir dilim ekmeğe lezzet katar, kimi zaman ise mis kokusuyla iştahları kabartarak özenle hazırlanan yemeklerin tadına tad katar. Tereyağının yemeklere kattığı eşsiz lezzeti yakalayabilmek, tercih ettiğiniz yağın doğallığı ve kalitesiyle de ilişkilidir.

 Özellikle geleneksel yöntemlerle üretilen organik tereyağlarının sunduğu lezzet ve kalite, hem damak zevkine hitap eder hem de daha sağlıklı bir beslenme alışkanlığı için yardımcı olur. Trabzon Yayla Tereyağı, Vakfıkebir Yağı ve Beşikdüzü Tereyağı gibi hakiki köy tereyağı ürünleri, Karadeniz Sepeti’nin sizler için sunduğu lezzetler olarak öne çıkar.

 

Doğal ve Lezzetli Tereyağları Karadeniz Sepeti’nde

Hakiki ve organik tereyağı çeşitlerini bulmak, hazır gıda satışının yoğun olduğu market ve süpermarket gibi yerlerde kolay değildir. Yayla yağı ve köy tereyağı, tamamen doğal yöntemlerle elde edilen ve market tereyağlarından farklı olarak kalitesi ve lezzetiyle öne çıkan ürünlerdir.

Karadeniz Sepeti’nde yer alan geniş alternatifli tereyağı çeşitleri, doğal sütten elde edilir ve herhangi bir koruyucu ya da kimyasal madde içermez. Böylelikle sofranıza kadar tazeliğini koruyarak gelen gerçek tereyağı ürünlerini sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

 

Yayla Tereyağı Sevenlere Özel Organik Ürünler

Yayla tereyağı, damak zevkinize hitap eden eşsiz lezzeti ile birlikte kaliteli besin içeriğine sahiptir ve bu anlamda sağlıklı kahvaltılar ya da yemekler için tercih edilen bir üründür. Trabzon yöresine ait doğal tereyağı çeşitlerinden biri olarak öne çıkan yayla tereyağı, Karadeniz Sepeti farkıyla Trabzon yaylalarından Türkiye’deki bütün mutfaklara ulaşır. Tamamen doğal bir şekilde beslenen hayvanların sütlerinden elde edilen yayla tereyağı, özel saklama kabıyla sofranıza kadar güvenle ulaştırılır.

 

Doğal Keçi Sütünden Elde Edilen Hemşin Keçi Yağı

Karadeniz Sepeti’nin sunduğu bir diğer yöresel lezzet olan Hemşin Keçi Yağı, organik tereyağı çeşitleri arasında nispeten daha hafiftir ve sindirimi bir hayli kolaydır. Tamamen doğal şekilde beslenen keçilerin sütlerinden elde edilen tereyağı, diğer tereyağı çeşitleri gibi hem doğrudan tüketim için hem de yemeklerin ve hamur işlerinin hazırlanışı için gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Tazeliği ve kalitesiyle öne çıkan Hemşin keçi yağı ürünlerini Karadeniz Sepeti’nden kolaylıkla sipariş edebilir ve hızlı bir şekilde adresinize kadar teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

 

Kahvaltıların Vazgeçilmezi Trabzon Tereyağı

Türkiye’nin her bölgesinde birçok insan, kahvaltıda lezzetli ve kaliteli yağ tüketimini sever. Karadeniz Sepeti’nin sofranızla buluşturduğu organik kahvaltılık tereyağı çeşitleri, hem doğrudan tüketim için hem de kahvaltılarınız için hazırladığınız sahanda yumurta veya hamur işi gibi yiyeceklerin hazırlanması için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz ürünler olarak öne çıkar.

Tamamen saf sütten elde edilen Trabzon organik tereyağı, yüksek besin değeriyle de dikkat çeker. Sağlığınıza ve beslenme kalitenize önem vererek üretilen Trabzon tereyağı, mis gibi lezzetiyle, kokusuyla, rengiyle ve doyurucu besin içeriğiyle kahvaltılarınıza renk katar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR